ghoul
26 اسفند 1401 - 17:07

امام جمعه موقت سمنان: مردم ایران هیچ‌گاه با معاندان همراه نمی‌شوند

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به تلاش‌های دشمنان در اغتشاشات اخیر گفت: مردم ایران هیچگاه با معاندان همراه نمی‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حجت‌الاسلام غلامحسین مهدوی‌نژاد ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در سمنان که در محل مصلای این شهر برگزار شد اظهار داشت: مردم ایران به انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن پایبند هستند و هیچگاه با دشمنان همراهی نمی‌کنند و حضور پرشکوه آنها در راهپیمایی 22 بهمن ماه نشاندهنده این موضوع است.

وی گفت: دشمنان همواره به دنبال توطئه علیه انقلاب اسلامی ایران بودند و این هدف شوم خود را از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران دنبال می‌کردند.

خطیب جمعه موقت سمنان با تأکید بر اینکه دشمنان از طرق و ابزارهای مختلف به دنبال انحراف ذهن مردم و ناامید کردن آنان از نظام جمهوری اسلامی ایران هستند افزود: اما مردم ایران همواره بصیر و هیچگاه فریب توطئه‌های دشمنان را نمی‌خورند.

‌مهدوی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز دیگر امریکا قدرت برتر منطقه نیست و رو به افول است.

وی با بیان اینکه آمریکا برای مدت‌های طولانی به دنبال تک قطبی شدن و ابرقدرت بودن بود و قصد داشت در عرصه‌های مختلف اقتصادی و سیاسی تنها قدرت در جهان باشد گفت: اما امروز پایان نظام تک قطبی در دنیا است.

امام جمعه موقت سمنان گفت: باپیروزی انقلاب اسلامی ایران  نقشه‌های آمریکا نقش بر آب شده و دیگر ابرقدرتی آمریکا معنایی ندارد.

‌مهدوی‌نژاد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه امروز بهترین فرصت است و باید به فکر قدرتمندتر شدن در جهان بود گفت: بر‌اساس تحلیل‌های کارشناسان امروز آمریکا قدرتی نداشته و رو به افول و شکست است.

وی با بیان اینکه عامل بسیاری از جنگ‌ها در منطقه و کشورهای جهان، آمریکاست گفت: امروز آمریکا خودش درگیر مشکلات اقتصادی بسیاری است و دیگر قدرتی ندارد.

امام جمعه موقت سمنان با بیان اینکه جنگ‌طلبی آمریکا ارامش کشورهای جهان را بر هم زده است گفت: باید امریکا این رویه را کنار بگذارد و آرامش مردم را قربانی خواسته‌های شوم خود نکند.

مهدوی‌نژاد با اشاره به عزت و اقتدار ایران در منطقه گفت: ایران اسلامی اما مقتدرانه در برابر خواسته‌های نامشروع آمریکا ایستاده ‌و هیچگاه اجازه نمی‌دهد دشمنان و در رأس آن آمریکا به خاک ایران دست‌درازی کنند.

انتهای پیام/361/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1097899